ICW 2016 – International Coaching Week

International Coaching Week (ICW) je týden zaměřený na propagaci profesionálního koučování. Jeho cílem je přiblížit široké veřejnosti, co profesionální koučink skutečně je a jak výrazný posun může vnést do života každého z nás. Každoročně ho vyhlašuje Mezinárodní federace koučů (ICF), v České republice je organizován ICF ČR.

V roce 2016 se na něj můžete těšit v týdnu od 16. do 22. května 2016. Profesionální kouči z celého světa nabízejí v tomto jednom, ve všech zemích identickém týdnu, své aktivity zdarma, propagují filozofii a přínosy koučování podle standardů ICF a seznamují veřejnost s rozdíly mezi profesionálním koučováním a tím, co se často za koučování vydává.

Oficiální ICW 2016 Tisková zpráva. Akce se koná pod záštitou Hospodářské komory České republiky.

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw==

Od 9.5.2016 si můžete v rámci ICW 2016 rezervovat individuální ochutnávková koučování vedená profesionálním certifikovaným koučem v délce 60 minut zdarma.
Pokud zjistíte, že vám do naplánovaného sezení cokoli přišlo, buďte prosím ohleduplní k ostatním, na které nezbylo místo, a rezervaci obratem zrušte.

Koučování bude probíhat podle vaší volby buď v mé pracovně Velká Hradební 484/2, 400 01 Ústí nad Labem, budova Grand 3.patro, č.431, nebo v kavárně Savoy, Dlouhá 3458/2A u Lidického náměstí, 40001 Ústí nad Labem.

Parkovat můžete v obchodním centru Fórum nebo na ploše bývalého autobusového nádraží.

Nastartujte úspěšné změny během 60 minut.
V životě, vztazích, práci, byznysu.
Pokud opravdu chcete.

Registrovat
gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw==
gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw==